Rap Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap Game

Müsic mp3 download Lyrics

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Siteden Beklentileriniz...
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Thuq Ptsi Ağus. 31, 2009 6:48 pm

» Qarasis - Endise-i istikbál ``2009 yeni albüm``
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Thuq Ptsi Ağus. 31, 2009 6:46 pm

» Şanışer Methüsena 100 den Fazla Mp3 Arşivi
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Thuq Salı Ağus. 18, 2009 3:15 pm

» Qarasis-Amatorizma [AntepLi Rapper]
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Çarş. Ağus. 05, 2009 12:25 pm

» Kolera - Aşık İle Maşuk
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 11:11 am

» Sagopa Kajmer - Sözlüğü
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 10:45 am

» sagopa Kajmer-Kolera Fani
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 10:28 am

» Sagopa Kajmer Baytar
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 10:24 am

» DMX - Fuck the Industry [FuLL aLbüm]
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 10:18 am

» Kolera Hayret Yine Sustun
BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimetarafından Niqqa Ptsi Ağus. 03, 2009 10:14 am

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum

BeLa - MeLekLerim AğLar

YazarMesaj
Thuq
Kurucu
Kurucu
Thuq

Erkek
Lakap : Boss
Madalyalarım : BeLa - MeLekLerim AğLar Ftzv9l
Ruh Hali : BeLa - MeLekLerim AğLar Deli10

Rep sistemi
Aktiflik:
BeLa - MeLekLerim AğLar Img_left75/100BeLa - MeLekLerim AğLar Empty_bar_bleue  (75/100)
Başarı Puanı :
BeLa - MeLekLerim AğLar Left_bar_bleue100/100BeLa - MeLekLerim AğLar Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
BeLa - MeLekLerim AğLar Img_left100/100BeLa - MeLekLerim AğLar Empty_bar_bleue  (100/100)

BeLa - MeLekLerim AğLar Empty
MesajKonu: BeLa - MeLekLerim AğLar   BeLa - MeLekLerim AğLar Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 4:26 pm

Annem derdi bu bahçen cennet kaderim geldi ve buraları terk et söylemek uistedim bir kaç cümle dinledimeleğim ağladı benle daha bi cocukdum gecmisi bilmeyen bos bakan gözlere aldırıs etmeyen ucurumun dibine kadar yürümekden yorgun düstü ve öldü dedem yarada feryat ücüncü kaybım bana beddua tutarmı ahın evet onu cok sevdim terk ettim senin için ağladım fark ettim bu sefer dost degil sigara ve alkol hepsini geri ver yerinede beni koy cıkıs yolu bulamadım elimdeki hapla cehenneme gidiyorum cennet buraysa yıldız yakamoz hiçbiri dert değil bu sefer ben degil hayat önüme eğil çıldıran ellerim yazdı bak anne bugün yine dert dolu gözümde bir perde saklı gururu ve de kin dolu yüreğim ıssız yaşamımın yanlız meleği ürkek suratıma bak ve de çek git üstüme dökülen bu perde nede kibrit tarifi bendim o tarihanı bi gün beni gör ve kinle tanı titrek ayaklarım yürümeye korkakar içindeki sesiz çığlık adımlar çekip gider elbet sakin sezar blur elbet yolu yarın mücevher gene oldugu gibi içine atar vede beraberinde elinde defter
https://rapgame.yetkinforum.com

BeLa - MeLekLerim AğLar
1 sayfadaki 1 sayfası